• O nas


Nasza strona powstaje z myślą o tych, którzy podobnie jak my pasjonują się jednośladami. Jesteśmy po to, aby każdy począwszy od amatorów szybkiej jazdy po profesjonalistów, mógł znaleźć u nas wszystko co ułatwi mu poruszanie się w świecie motoryzacji i przeżywanie coraz to nowszych przygód z nią związanych.

Swoje potrzeby związane z motoryzacją zaspokoją tu zarówno zawodnicy enduro, miłośnicy starych motocykli, podróżnicy i wielu innych.

Funkcjonujemy  na lokalnym rynku już od 2016. Nasza siedziba znajduje się w niewielkim miasteczku na południu Polski. Aktualnie wkraczamy na rynek internetowy, aby szerzyć nasze propozycje produktów i usług na dużo większym krajowym obszarze.

W głównej mierze stawiamy na zadowolenie klienta. Posiadamy duże doświadczenie jeżeli chodzi o motoryzacje. Znacząca większość naszego personelu to pasjonaci oraz zawodowcy w dziedzinie motocykli.

Współpracujemy z najlepszej jakości znanymi markami co gwarantuje doskonałą jakość naszych produktów.  Dodatkowo produkty te są w okazjonalnie niskich korzystnych cenach.

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi zapewniamy błyskawiczną dostawę produktów.


bezpieczenstwo2.png